Start    Apartamenty    Kontakt    Regulamin   

Apartament Tarasowy

Apartament Tarasowy - przestronny, funkcjonalny, utrzymany w bezpretensjonalnej kolorystyce zieleni i żółci, dzięki czemu przebywanie w jego wnętrzu wycisza i relaksuje nawet najbardziej zmęczonych górskimi wyprawami.

W jego skład wchodzi przedpokój, wyposażony w garderobę z lustrem. W dużej wnękowej szafie mogą Państwo wygodnie poukładać i powiesić garderobę oraz schować torby podróżne. Z przedpokoju można wejść do obszernego pokoju gościnnego, w którym znajdują się duża, rozsuwana narożna sofa. Mogą Państwo na niej odpocząć oglądając telewizję (LCD), a także wypić kawę czy herbatę przy okolicznościowym stoliku. Z pokoju gościnnego jest północne wyjście na ogród. W przedpokoju po lewej stronie znajduje się wejście do sypialni z dwuosobowym łóżkiem.

Aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka elektryczna, garnki, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, sztućce, serwis kawowy i obiadowy, kieliszki). Można w nim bez problemu przygotowywać posiłki. Apartament posiada łazienkę, WC. Dla Państwa wygody w apartamencie dostęp do internetu dzięki Wi-Fi. W standardowym wyposażeniu apartamentu znajduje się również deska do prasowania i żelazko.