Start    Apartamenty    Kontakt    Regulamin   

Pokój Niebiański

Luksusowy Pokój Niebiański jest jednym z największych pomieszczeń w Zielonym Domku. W jego wystroju harmonizują ciepłe żółcie, brązy i oranże - barwy, które sprzyjają relaksowi i dobremu samopoczuciu. Wykończenie z naturalnego drewna dodaje wnętrzu wiele uroku i stwarza przytulną atmosferę, w której miło będzie Państwu wypoczywać.


Pokój mieści się na dwóch kondygnacjach. Na dole znajduje się przedpokój wyposażony w garderobę z lustrem. Z przedpokoju rozpościera się widok na bardzo przestronny pokój gościnny. Znajdują się w nim dwie wygodne, rozkładane sofy (160x200) i stolik. Można tu odpocząć po pełnym wrażeń dniu, oglądając telewizję (LED). W pokoju gościnnym jest także szafa oraz dwie komody, w których mogą Państwo przechowywać swoje rzeczy. Część pokoju gościnnego stanowi aneks kuchenny. Znajdą tam Państwo wszystko, czego potrzeba do przygotowania szybkiego posiłku: sztućce, serwis obiadowy i kawowy, czajnik bezprzewodowy, deskę do krojenia itp.). Przy okrągłym stole można wygodnie spożywać przyrządzone posiłki lub napić się kawy. Na drugą kondygnację apartamentu prowadzą drewniane schody; znajduje się tam sypialnia z dwoma łóżkami, które można także zsunąć razem w łoże małżeńskie (180 x 200cm).

Pokój Niebiański posiada własną łazienkę, WC oraz balkon, z którego możecie Państwo podziwiać królową Karkonoszy - Śnieżkę. Łącze internetowe zapewnia szybki dostęp do Internetu.