Start    Apartamenty    Kontakt    Regulamin   

Pokój Makowy

Pokój Makowy usytuowany jest na parterze Zielonego Domku od strony ogrodu.. Urządzony został z największa troska o Państwa komfort i dobre samopoczucie.

 

Wystrój i kolorystyka Pokoju Makowego nawiązuje do barw wiosennej łąki w promieniach słońca z akcentami czerwonych kwiatów maku i błękitu nieba. To pełne radości połączenie barw pozwoli Państwo cieszyć się dobrym nastojem i doda energii potrzebnej do górskich eskapad.

Pokój Makowy składa się z przedpokoju z dwudrzwiową szafą oraz garderobą z lustrem, łazienki z WC oraz obszernego pokoju gościnnego, do którego prowadzi wejście z przedpokoju. Pokój gościnny wyposażony jest w łózko małżeńskie oraz rozkładaną wersalkę dwuosobową. Znajduje się tu również lodówka, LCD-TV oraz czajnik elektryczny wraz z serwisem kawowym i  obiadowym oraz sztućcami. Przy stoliczku okolicznościowym można napić się kawy lub herbaty. W ciągu dnia można tu doskonale wypocząć oglądając telewizje a wieczorem wygodnie ułożyć się do snu słuchając szumu rzeki i śpiewu ptaków.

 

Zapraszam serdecznie

Grażyna Furman