Start    Apartamenty    Kontakt    Regulamin   

Apartament Lux Studio

Studio Lux jest usytuowane na drugim piętrze Zielonego Domku. To apartament idealny, jeśli wybierają się Państwo na wypoczynek z przyjaciółmi, bądź tez w większym gronie rodzinnym lub po prostu potrzebują Państwo więcej przestrzeni i prywatności. Wnętrze Studia zostało urządzone w nasyconych odcieniach oranżu, co w połączeniu z brązowymi detalami i żółtymi akcentami oraz naturalnym drewnem, daje miły dla oczu efekt, sprzyjający urlopowej sjeście.

Lux Studio składa się z dużego przedpokoju i sypialni z obszernym łóżkiem małżeńskim, garderoby, łazienki oraz drugiej części, w której skład wchodzi aneks kuchenny oraz obszerny pokój gościnny i druga sypialnia z łóżkiem małżeńskim. W dbałości o Państwa prywatność pierwsza sypialnia oraz druga część studia są zamykane na klucz. W przestronnym przedpokoju został urządzony przytulny kącik wypoczynkowy ze stołem i krzesłami. Aneks kuchenny posiada pełne wyposażenie (lodówkę, zabudowaną kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny, sztućce, talerze, deskę do krojenia, garnki, serwis kawowy i obiadowy itp.) co pozwoli Państwo na własnoręczne przygotowanie kawy, herbaty lub posiłku. Łukowe przejście z aneksu kuchennego prowadzi do pokoju gościnnego. Znajdujące się tutaj dwie dwuosobowe, sypialniane sofy mogą służyć do wygodnego dziennego i nocnego wypoczynku. W oddzielonej części pokoju gościnnego znajduje się także druga sypialnia z obszernym łóżkiem małżeńskim.

Telewizja (LCD) i Internet WiFi należą do naszych standardów. Apartament posiada własny balkon, z którego można podziwiać piękny widok na pasmo górskie oraz Śnieżkę.